Komanda

Rima

Kosmetikė

Kosmetikė 8 metai patirties. Atlieka kombinuotus veido valymus, antakių dažymus, laminavimas blakstienų ir antakių, blakstienų užrietimas. Depiliacijos vašku. Atlieka makiažus. Dirba su Sesderma, Anna Latan, DMAe, Igora,Ellan kosmetika.

Inna

Plataus profilio kirpėja-stilistė

Mano vardas Inna. Esu plataus profilio kirpėja-stilistė. Patirtis 18 metų. Baigiau tarptautinio lygio „Abramovos mokyklą“ Ukrainoje, kur buvo geriausi aukščiausios klasės mokytojai. Dalyvavau daugelyje seminarų ir kursų. Visada stengiuosi išklausyti ir suprasti kiekvieną klientą. Atlieku bet kokius kirpimus, nuo klasikinio iki kūrybinio, dažymo, tonizavimo, paryškinimo ir kt. Cheminius ilgalaikius sušukavimus. Mano kirpimai nepraranda formos labai ilgai. Su dideliu malonumu padarysiu Jus dar gražesnę❤️ ⚠️kalbu anglų ir rusų kalbomis

Elona

Visažistė

Meistrė baigė profesionalius visažo kursus. Nuolat tobulinasi įvairiuose seminaruose. Dirba tik su profesionalia kosmetika. Turi patirties įvairiuose mados renginiuose. Daro profesionalius grimus.

Dalia

Manikiūro, pedikiūro meistrė

Patirtis 19metų. Manikiūro ir pedikiūro meistrė. Nagų korekcija geliu. Dažo antakius/blakstienas cheminiais dažais, antakių korekcija pincetu.

Božena

Moterų kirpėja

Myliu savo darbą❤️❤️❤️ Moterų kirpėja. Atlieku kirpimus (trumpų kirpimų nekerpu⚠️), įvairius dažymus, plaukų atstatymo procedūras. Darbo patirtis 15 m.

Administratorius

Margarita

Plataus profilio kirpėja -stilistė

Moterų ir vyrų plataus profilio kirpėja. Atlieka trumpus moteriškus modelinius kirpimus, dažymus, atstatomąsias plaukų procedūras. Kerpa vyrus bei vaikus, kerpa vyriškus modelinius kirpimus. Darbo stažas 23 metai.

Anna

Manikiūro, pedikiūro meistrė

Mano vardas Anna. Darbo stažas daugiau nei 24 metai. Atlieku kombinuotą manikiūrą, gelinį lakavimą, įvairių formų nagų priauginimą ir nagų korekciją. Darau pilną pedikiūrą. ⚠️⚠️⚠️Grybeliu užkrėstų pėdų ir nagų netvarkau ! Dirbu tik su steriliais įrankiais✅ Formuoju bei dažau antakius. Esu iš Ukrainos, kalbu rusiškai, minimaliai angliškai⚠️ Lauksiu Jūsų🌺

Elena

Plataus profilio kirpėja/stilistė

Mano vardas Elena, esu plataus profilio kirpėja/stilistė. Darbo stažas daugiau nei 8 metai. Esu iš Ukrainos. ⚠️Kalbu rusiškai, šiek tiek angliškai. Atlieku įvairias sudėtingas dažymo technikas, vyriškus ir moteriškus kirpimus, plaukų priežiūrą, plaukų sušukavimus – viską atlieku puikiai 👌Domiuosi naujovėmis, nuolatos tobulinu savo žinias seminaruose. Taip pat padedu išsirinkti plaukų kosmetiką Jūsų plaukams. Lauksiu Jūsų❤️